Другою нашою зупинкою став Берлін!


Другою нашою зупинкою став Берлін!
Хоча всі говорили, що тут немає на що дивитися, величний дух міста все ж зміг нас вразити

Спочатку ми вирішили зайти до церкви, але виявилося, що всередині знаходиться музей історії Бундестагу

Та першою найважливішою точкою нашого маршруту стали Брандербурзькі ворота. Вони дуже великі, видно, що відреставровані і біля них багато китайців (як і скрізь)

Далі ми вже рухалися до Німецького парламенту. Він справді величний, ним справді можна пишатися, але біля нього поруч є змішані відчуття, адже саме в ньому сидів найбільший кат Європи 😕
На жаль, всередину ми не змогли потрапити, адже потрібно було реєструватися наперед

Далі ми прогулялися до величезного вокзалу Берліну, який у декілька поверхів, на різні напрямки і там дуже легко можна заблукати

Після вокзалу ми попрямували до Берлінської стіни. Нам потрібно було придбати квитки на громадський транспорт, але дуже пощастило, бо жіночка, яка перед нами їх купувала, не забрала із автомата. Дуже дякуємо багатим німцям!

Потрапивши під стіни Берлінської стіни, починаєш розуміти, наскільки жорстокими є люди. Поруч із меморіальним парком є безкоштовний музей, в якому можна ознайомитися із всією історією цього муру.
Обов'язково поцікавтеся, зараз у мене в планах подивитися ще якийсь документальний фільм

Та окрім меморіального парку, є ще залишки Берлінської стіни, яку просто розмалювали художники у 1990 році. Ці малюнки досі знаходяться там, їх відновлюють. І хоча спочатку ми не знайшли малюнок-поцілунок, все ж потім, коли почали рухатися з міста, побачили його і одразу ж зупинилися сфотографуватися!

Наступна зупинка Кельн!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Своя Європа: Дорожня інфраструктура

Motanka Band - гурт з українською душею

Третій день розпочали у Кельні, але навіть не уявляли, як все може завершитися ⠀