Виступи українських артистів в Росії - норма!Время и Стекло, LOBODA, Monatik і багато інших українських артистів часто можна помітити на концертах у Росії, але от чи справді все так страшно, як здається?Я думаю, що все ще гірше і ось чому. Перед тим, як звинувачувати цих співаків і співачок в тому, що вони виступають в Росії, але при цьому є українськими артистами, то згадайте, скільки знайомих вам людей  їздить на заробітки в Москву чи інші "заможні" регіони Росії. Я думаю, що кілька таких осіб ви одразу ж згадаєте.

Скажете, що артисти їздять розважати тих, хто вбиває наших хлопців на Сході? А ваші знайомі їздять будувати житло для тих, хто за гроші воює на Донбасі та теж вбиває наших хлопців.
 Це замкнене коло, учасниками якого є всі, хто їздить туди з метою заробітку. АЛЕ! В цьому є й невеликий плюс - ці люди привозять в нашу країну валюту, що не так і погано, враховуючи стан української економіки.

Лише через те, що в Росію їздять заробляти гроші не тільки артисти, а й звичайні українці, я давно закрив очі на цю тему, хоч, звісно, таких людей точно не поважатиму, бо свій вибір може зробити кожен. А от наше завдання – не ходити на концерти таких артистів, не підтримувати їх фінансово, якщо ж, звісно, ви вважаєте ці вчинки неправильними.

У цій всій ситуації варто згадати й про державу Україна, яка фактично ніяк не припиняє зв'язки з московією. Ми досі торгуємо між собою, в нас досі відкриті кордони. Звісно, ситуація із товарами щоденного вжитку дещо покращилася, бо самі виробники та імпортери, щоб не впасти в бруд лицем тепер постачають свої товари європейського виробництва замість російського. Хоча дещо досі можна зустріти вироблене в московії і ось тут теж питання: а ви відмовились купувати речі виготовлені на території держави агресора? Напевно, час від часу купуєте і закриваєте очі на те, хто виробник.

А як давно ви були в магазинах побутової техніки? Зайдіть і перевірте самі, скільки там холодильників, пральних машинок, телевізорів саме європейського виробництва. Скажу вам, що дуже мало. І от чому на котрому вже році війни на Донбасі в нас досі відкриті канали постачання продукції, яка вироблена в Росії?

І ось тепер, коли ми ще й вугілля в терористів купуємо, не варто зганяти всю злість лише на артистах, які виступають в Росії, хоч ще раз скажу, що я це не підтримую! Тим більше, що туди заробляти їздять не тільки "зірки". Так, вони подають поганий приклад, вони показують свою непринциповість у цьому питанні, але винні у всьому далеко не знаменитості, а ті, хто їх туди ще досі випускає!

Пригадую, як ще до майдану, в серпні 2013 року Росія забороняли ввіз наших молочних продуктів у відповідь на європейський вибір України. А наша держава за три роки війни й досі не спромоглася ввести тотальне ембарго на все російське, хоч і вимагає цього від Європи й США...

І мені справді сумно, бо в цьому світі вирішують все ВЕЛИКІ гроші, які, як ми бачимо, можуть бути величезним злом у світовій політиці.

Щиро ваш Богдан Коваль
Будьте щасливі та завжди мудрі!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Своя Європа: Дорожня інфраструктура

КОСТЮМ ручної роботи вартістю в IPHONE 11 / #МОЄВПЕРШЕ

Третій день розпочали у Кельні, але навіть не уявляли, як все може завершитися ⠀