Побудуйте McDonald's в Луцьку!McDonald's - найбільша та всім відома мережа фаст-фудів світу.

 На сьогодні ця світова мережа ресторанів працює в 24 містах України та налічує понад 80 закладів, окрім Луцька, звичайно!


 Загалом McDonald's є франчайзинговою компанією. Це означає, що будь-хто може відкрити ресторан під цим брендом, отримавши дозвіл від компанії власника та, звичайно, в такому випадку потрібно ділитись прибутком та платити за бренд.

 Спроба відкриття McDonald's в Луцьку була ще дуже давно, коли самих Макдональдзів було не так й багато. Тоді ще, років так більше 12 тому, місцевий бізнесмен будував ресторан біля Ювілейного ринку (нині біля ТЦ "Гостинець") саме для того, щоб отримати франшизу та відкрити перший у Луцьку McDonald's.  Та тоді ця спроба так і не вдалась, бо міжнародна компанія розуміла, що роздаючи всім власний бренд, вона тільки втрачатиме свої надприбутки, а в новозбудованому приміщені було відкрито дитяче кафе "Тигреня", а нині там ресторан "Парасолька", якщо не помиляюсь. Саме через можливість втрати прибутку компанії жодних франшиз від McDonald's в Україні так ніхто й не отримував, а тому, коли ви відвідуєте один з закладів цієї мережі, то можете бути впевнені в якості та відповідності всім стандартам міжнародної компанії, що дуже цінує власний бренд.

 На разі серед обласних центрів України без McDonald's залишаються лише декілька, серед яких  є і Луцьк, а також Івано-Франківськ,Чернівці, Херсон.

 Існує інформація, що для відкриття свого ресторану в місті компанія в першу чергу дивиться на кількість його жителів. Так, щоб в Луцьку чи в іншому місті відкрили McDonald's там має проживати від 300 тисяч людей.

 Особисто від себе скажу, що дуже чекаю на можливість купувати улюблене морозиво влітку або ж чай взимку, не виходячи з машини :) І головне - в Луцьку!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Своя Європа: Дорожня інфраструктура

КОСТЮМ ручної роботи вартістю в IPHONE 11 / #МОЄВПЕРШЕ

Третій день розпочали у Кельні, але навіть не уявляли, як все може завершитися ⠀