Чому не варто слухати музику Вконтакті

Частинка моїх закритих аудіозаписів ВКонтакті

 Дуже часто на вулицях наших міст ми бачимо людей в навушниках, які точно слухають найкращу в світі музику для них самих, звичайно. Більшість щодня слухає різноманітні композиції, але де і в якій якості? Це вже зовсім інше питання.
 Починаючи з 2011 року, коли компанія Google вперше показала світові свій новий тоді сервіс Google play music, я чекав на його запуск в Україні, але для мене і для всіх українців його запустили лише в липні 2014-го і вже в перший день запуску я оформив підписку "Повний доступ" за 49 гривень на місяць (зараз 59 грн), що дає можливість слухати понад 35 мільйонів треків без жодних обмежень, в хорошій якості, з музичними порадами, а головне - легально!

Початкова сторінка в Google play music

 З того часу я й забув про музику з ВКонтакті, яка часто зникала, не рідко була в препоганій якості. Звичайно, багато-хто скаже, що за музику платити не потрібно, бо ж вона й так по всьому інтернету безкоштовна, але я думаю, що варто. Так само, як ми платимо за хліб і воду, варто платити й за розважальний контент, який ми теж споживаємо, як певний духовний продукт. У світі дуже багато музикантів, які віддають нам свою творчість, свою роботу, за що, звичайно, хочуть отримати винагороду, якщо не викладають свої альбоми безкоштовно.

 Колись ми купували касети з музикою, потім диски, а тепер вже ми можемо купувати улюблені треки просто зі свого смартфону. 


Головна сторінка розділу "Музика" в Google play market

 Більшість треків в Google play market можна придбати за 3 українські гривні. Для порівняння: проїзд в громадському транспорті в деяких містах України коштує до 10 гривень. Альбоми українських виконавців інколи можна знайти за 5 гривень. Та й зрештою, чи готові ми псувати свої вуха неякісним звучанням?

 Наразі існує багато сервісів, які дозволяють купувати музику чи то отримувати доступ до всієї бібліотеки за місячну плату. Зокрема всім відомий Apple music чи то такі вже стійкі гравці ринку, як Google play music, Spotify, SoundCloud і багато інших.

Можливість слідкувати за музичними трендами в Google play music


 Чому я обрав саме Google play music? Насправді важко відповісти, але декілька причин тому є. По-перше, Google play music у 2014 році був ледь не єдиним музичним сервісом такого масштабу, що працював в Україні, по-друге, я його надто довго чекав, а по-третє, мені просто подобається корпорація добра :) 

 Також музика від Google в "Повному доступі" надає можливість слухати різноманітні радіостанції, що створюються на основі певної композиції, альбому, музичного жанру чи то навіть вашого настрою або обставин, за яких ви вмикаєте музику, а далі вам залишається лише слухати вдало підібрані треки, які точно вам сподобаються, адже сервіс вивчає музичні вподобання, щоб видавати найкращі пропозиції.

Радіостанції в "Моїй бібліотеці" Google play music

  Піратство фільмів в Україні теж процвітає, але тут принаймні українці полюбляють в кіно ходити, що вже підтримує виробників фільмів.

 Сподіваюсь, що "чорного контенту" в Україні стане менше, а українці нарешті зрозуміють, що ВК тільки й тримається на тій безкоштовній музиці, з якою вже давно боряться самі виконавці.

 P.S.  Маю декілька відкритих списків відтворення, які особисто наповнюю та модерую, якщо цікаво, то слухайте:
1. Україна / Українське / Ukraine / Ukrainian 🔰  
2. Різдво і новий рік🌲 /Merry Christmas and a Happy New Year🌲

Будьте щасливі!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Своя Європа: Дорожня інфраструктура

КОСТЮМ ручної роботи вартістю в IPHONE 11 / #МОЄВПЕРШЕ

Третій день розпочали у Кельні, але навіть не уявляли, як все може завершитися ⠀