Люди радіють смертям. Що буде далі?


 Народний депутат, керівник депутатської групи «Воля народу» Ігор Єремеєв помер в лікарні Цюріха.
 Депутат перебуває у комі протягом трьох тижнів. Єремеєв отримав черепно-мозкову травму впавши з коня. Після отримання травми Ігоря Єремеєва госпіталізували в Луцьку міську клінічну лікарню, однак пізніше політика перевезли до клініки у Цюриху.


 Новина про смерть відомого політика та бізнесмена швидко облетіла усі ЗМІ та соціальні мережі. На жаль, для сучасних людей новини про смерть, що не день, то стають все більш буденними, що вже лякає, а точніше лякало, до того моменту, як я прочитав коментарі до новин про смерть Ігоря Єремєєва.


 Звичайно, в політичній діяльності цей нардеп часто виділявся в негативних фарбах через зв'язки з Партією ригів регіонів, голосування за закони 16 січня, хоч згодом він і реабілітувався, допомагаючи українським військовим та силам АТО, але реакція людей мене вкрай обурила, адже як би там не було, це залишається життя людини, яка теж мала певні плани на життя, мрії, близьких. В Ігоря залишилася дружина, син та малолітня донька, а наші люди радіють з цього, як ніби це не може торкнутись їх особисто.  Не може народ, котрий ось так сприймає смерті людей, заслуговувати на краще життя для себе. Мені важко описати свої відчуття після прочитаного, бо "геніальні" коментарі диванних коментаторів говорять самі за себе.

 Сам постійно страждаю від диванних коментаторів, яким ніяк і ніколи не можна вгодити, бо завжди знайдуть про що написати. Як на мене, то це є люди з надто малим рівнем інтелекту та із дефіцитом уваги! Та про це теж якось напишу.

 Нашим людям потрібно навчитись толерантності по відношенню до оточуючих, бо без цього нічого буде. Дуже сумніваюсь, що європейці дозволили б собі залишати такі коментарі під подібними новинами. З кожним днем все важче стає чекати, коли зміняться люди, які не роблять нічого, щоб зробити життя навколо самих себе кращим, а ніж воно є наразі. Все чим вони займаються - це коментування всього підряд своїми безчуттєвими та безінтелектуальними коментарями.
Сім'ї Ігоря Єремєєва висловлюю щирі співчуття.

Хай буде з вами Бог...

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Своя Європа: Дорожня інфраструктура

Motanka Band - гурт з українською душею

Третій день розпочали у Кельні, але навіть не уявляли, як все може завершитися ⠀