Не купуй російське! Не вбивай себе!

Усі ми знаємо, що на територію нашої держави, нашої України прийшов ворог із Півночі під назвою “Russian Federation”.
Та на жаль багато українців досі думають, що купувати товари, виготовлені в Росії - це нормально, мовляв, чому ж потрібно відмовлятись від них, якщо вони нібито якісні та подобаються мені.  
Та чи сподобається вам, якщо ворог прийде у ваш дім?


А тепер подумайте, що на Сході України, у тому пеклі знаходяться ваші сусіди, друзі, знайомі, в решті решт громадяни вашої держави, а головне - чиїсь дуже близькі люди.
Коли ми купуємо російські товари у магазині, то безумовно віддаємо за них власні кошти, які прямують до виробника, у Росію, де той же ж виробник платить податок до федерального бюджету.


Згодом маленький хлопчик Вова купує собі іграшки у вигляді смертельної зброї, яку відправляє на Схід України. А вже там від цієї зброї щодня гинуть звичайні українці та українські герої!


 А тепер уявіть, що в смертях тисяч громадян нашої держави винні саме ви, бо віддаєте власні гроші ворогу!


І саме для того, щоб  неслухняного хлопчика Вову хоч якось покарати та позбавити власних грошей, дорослі дяді із Заходу вводять санкції.
  А якщо ж ви хочете припинити війну у власній державі та зупинити постійні смерті українців, то, будь ласка, проведіть термінову нараду у себе в голові та введіть власні санкції проти агресора!


Я, Бодя Коваль, і я не купую російських товарів!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Своя Європа: Дорожня інфраструктура

Motanka Band - гурт з українською душею

Третій день розпочали у Кельні, але навіть не уявляли, як все може завершитися ⠀