Рабство в українських операторів


 Я вже з нетерпінням чекаю 20 грудня 2013 року, коли українські абоненти мобільного зв*язку матимуть можливість змінювати свого оператора на іншого, не втрачаючи власний номер.Чому ж чекаю? Бо такі мобільні гіганти, як Kyivstar та MTS Ukraine вже взагалі знахабніли. Обидва оператори фактично ділять між собою ринок, але при цьому взагалі не зважають на якість послуг, які надають. 

 Якщо в "Київстар" із голосовим зв*язком все ще більш-менш нормально, то з інтернетом повна катастрофа, а у МТС до жахливого інтернету ще додається погана якість дзвінків із постійними перебоями та роз*єданнями, що у мене відбувається постійно. От сьогодні цілий день не було інтернету від МТС, бо в них щось там трапилось, а з*явився він лише під вечір, коли він мені вже не потрібен. Десь у липні у них те ж саме було із дзвінками, коли пів-України залишилось без їхнього зв*язку. 

 Я розумію, що забезпечити хороший інтернет на застарілих технологіях важко (в Україні досі відсутній з*язок 3-го та 4-го покоління (3G and 4G(LTE))), але вихід точно є, бо вдосконалення мереж, які не розраховані на таку кількість абонентів, обов*язково підвищить і якість послуг, що надаються, але на жаль мобільні-гіганти України не бажають цього робити. 

 Проте, на ринку є ще третій оператор, який поки що надає найкращу якість своїх послуг - це life. Не знаю, як у них підуть справи після 20 грудня, але те, що зараз це справді достойна компанія - це факт. Не знаю, чи краще у них обладнання, але у них найменше абонентів зараз (близько 10 млн.), що дає кращу пропускну здатність інтернету та якість зв*язку. 

 Цей запис ні в якому разі не реклама чи щось подібне, це просто власна думка, бо я користувався послугами усіх операторів України і те, що я написав вище, це моє враження від знайомства із цими мобільними компаніями.

  На жаль зараз ще змінити так легко свого оператора МТС на будь-якого іншого я не можу, бо не хочу втрачати номер, але як тільки настане така можливість, то обов*язково нею скористаюсь. Ну а нам, абонентам, залишається лише писати скарги і ось такі пости. Я надіюсь, що все коли-небудь зміниться і оператори візьмуться за голову та змінять своє старе обладнання на нове.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Своя Європа: Дорожня інфраструктура

КОСТЮМ ручної роботи вартістю в IPHONE 11 / #МОЄВПЕРШЕ

Третій день розпочали у Кельні, але навіть не уявляли, як все може завершитися ⠀